Skip to content Skip to footer
Vitajte

O nás

Volám sa Stanislav Škantár a vodácke centrum Canoeraft, ktoré sprostredkováva vodácke zážitky pre svojich klientov som založil v roku 2010. Vodáci sú jedna veľká rodina a to sme aj my v našom kolektíve. Mladý tím profesionálnych a kvalifikovaných inštruktorov, ktorý majú jediný cieľ a to vašu spokojnosť keď na konci dňa budete od nás odchádzať plný nových zážitkov. U nás nájdete všetko pre vaše športové aktivity v Pieninách. Vyberte si z našej ponuky a my sa staneme vašim partnerom pre dobrodružstvo s vašou rodinou, alebo priateľmi. Tešíme sa na Vás!

Prečo my

Naša ponuka

Postaráme sa o celý deň plný zážitkov

Ponuka služieb

Icon

Požičovňa člnov

Online rezervácia
Icon

Rafting s inštruktorom

Online rezervácia
Icon

MTB bicykel

Aj E-BIKE Online rezervácia
Icon

Rezervovať

O nás

Náš tím profesionálov

Stanislav Škantár

Sebastián

Natália

Recenzie

Ročne sa s nami zvezie viac ako 1500 zákazníkov

FAQs

Vy sa pýtate, my odpovedáme

Áno, zabezpečujeme aj túto trasu. Pre individuálnu ponuku nás kontaktujte emailom, alebo telefonicky.

Pre návrat si u nás môžete požičať bicykel, prípadne sa vrátiť taxíkom. Peší turisti môžu využiť návrat po chodníku okolo rieky.

Pri požičaní člna, v cene máte pre každého plávaciu vestu a prilbu, samozrejmosťou je aj nepremokavý obal pre vaše osobné veci.

Nie, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti s raftingom. Naše profesionálne a kvalifikované tímy vás pred odchodom na vodu dôkladne oboznámia so základmi raftingu a poskytnú vám bezpečnostné inštrukcie.

EnglishSlovenčina